Jak si vyčistit ruce po práci na zahradě?.

0

Jak si vyčistit ruce po práci na zahradě?

Po dači se vám hodně ušpiní ruce a ani si je pořádně neumyjete. Jak se s tím vypořádat?

fotografie k upoutání pozornosti, ale velmi podobná

Fotka k upoutání pozornosti, ale velmi podobná

To může být užitečné:

  • Jak vyčistit vápenná polena v parní komoře (sauně) od špinavých usazenin?
  • Naléhavě! Jak si umýt ruce od oleje?

Máte dotaz na zahradu? Zeptejte se našich odborníků a zkušených zahradníků.
Zeptejte se
261 komentář 34 děkuji za otázku 49 oblíbený 235940 zobrazení
Sdílet odkaz
Kopírovat odkaz
Autor otázky:
24. dubna 2017 17:15
Poděkovat! Poděkoval jsi 43
Otázka přidána do oblíbených
Valentina Aslanova a 48 dalšími
Добавить в избранное
Všechny odpovědi a komentáře (261)
19. června 2018, 09:09

Od dětství jsem od své matky věděl, že po práci s rajčatovými keři byste si neměli hned mýt ruce vodou, musíte si vzít tabletu aspirinu, trochu ji navlhčit a potřít touto pastou všechna tmavá místa, výsledek je okamžitě viditelné.

20. června 2018, 12:29

Nejlepší lék, dostupný a užitečný pro vaše ruce, je plátek citronu! Umyjte si ruce mýdlem a poté si otřete dlaně, nehty a pod nehty plátkem citronu a nechte bez oplachování! Citron se velmi rychle rozjasní, šťáva pronikne do všech pórů a prasklin

2. srpna 2018, 02:03

Citron jsem nechala působit i přes noc. Mám potíže s rukama. nejsou umyté. Pracuji v rukavicích, ale ne vždy je nosíte, někdy uvidíte trávu tady, někdy tady a všechno má barvu, kterou lze smýt pouze kyselinou, ale ne kyselinou citrónovou. po každém mytí rukou nanáším hustý krém s hustým krémem, před prací v lůžkách pouze krém, pak rukavice

Zajímavé:
Začala růst sazenice angreštu. co dělat?.

22. června 2018, 13:25

A po práci v postelích si umyju ruce takto: nanes Vanish na ruce a s trochou vody roztírám jako krém po dobu 3-5 minut. Ruce jsou prostě k nepoznání.

1. srpna 2018, 14:05

Hrůza, to je prací prostředek. Jak to, že vám nerozleptá kůži? Co pak máš s rukama? Do pračky přidávám prášek „ušaté chůvy“ (kosmetička mi doporučila jen tuto řadu), občas se mi trochu dostane na ruce a pak to začne štípat. A ty na 3-5 minut.

1. srpna 2018, 15:07

Nejprve nanesu na vlhké ruce. Za druhé, nekoroduje. Pravděpodobně máte velmi jemnou pokožku a vaše ruce ještě nezhrubly, jako u lidí, kteří neustále pracují na zahradních záhonech.

1. srpna 2018, 15:29

Ano, starám se o své ruce, kdysi jsem měl problémy a nyní nosím pouze rukavice a přeji vám, ať máte ruce jemné. Postele za to nestojí!

1. srpna 2018, 15:44

Moje sestra například bez rukavic neumí vůbec nic – ruce ji hned bolí, kůže se vysušuje a loupe. A klidně ho můžu vyprat i s pracím práškem v ruce. A nic. Mám mastnou pleť po celý život, zřejmě ji to chrání. A ti, kteří mají suchý typ pleti, mají problémy. Každý jsme jiný. Tak jako tak.

2. srpna 2018, 13:16

Dobré odpoledne. No jo, různé, ale mimochodem mám taky mastnou pleť. Ale moje pokožka nesnáší vůbec nic, no, jsem zvyklá chránit si ruce, vlastně když krásné ruce jsou krásné! Hodně štěstí!

23. června 2018, 01:37

Pokud na místě roste rebarbora, nebudou s čištěním rukou žádné problémy. Kousek stonku rebarbory ​​vám velmi rychle vyčistí ruce.

Zajímavé:
Jak správně prořezávat maliník?.

24. června 2018, 08:41

Před dozráním červeného rybízu si také myji ruce kyselinou citronovou. Jakmile se objeví červené štětce, štětec odtrhnu a promnu v rukou. Skvěle čistí, dokonce lépe než kyselina citronová, a nevysušuje pokožku. Nesbírám všechny bobule z keře, nechávám je speciálně na čištění rukou.

29. června 2018, 20:05

Citron, citron. Roste na zahradě šťovík? Otrháte několik listů a promnete je v dlaních – špína i zeleň rajčat jsou odstraněny jedním tahem. Woodlice také pomáhá, ale hůř. A před prací vydrhnout mírně navlhčeným mýdlem na prádlo (nebo jakýmkoli jiným) mýdlem, aby se dobře dostalo pod nehty, pak se to smyje. Bez rukavic se ale stále neobejdete.

6. července 2018, 16:59
Oh, jak jsem nepozorný, teď je vše jasné, děkuji.
12. července 2018, 01:27

Fermentujte mléko a vložte ruce do tohoto sraženého mléka a chvíli ho tam držte a třete je.
Toto sražené mléko lze uchovávat 7–10 dní. A pak jím postříkejte vše, co je zasazeno: 1 litr sraženého mléka + 10 litrů vody, sceďte.
A znovu položte jogurt na čištění rukou a tak dále do kruhu.
Držím to ve skleníku v plastovém kbelíku.

15. července 2018, 15:59

Děkujeme všem, kteří sdíleli. Produkty a přípravky obsahující kyselinu totiž pomáhají. Prací mýdlo a zubní kartáček, zubní pasta nebo zubní prášek.

16. července 2018, 10:08

A většinou pracuji v rukavicích, ale ne jednoduchých látkových nebo gumových, ale těch s pogumovanou spodní částí, ty se stále prodávají za pevnou cenu. Netrhají se a ruce se vám nepotí a kopřivy nepálí. No, pokud jsem zapomněl nebo je práce jemná a je nepohodlné pracovat v rukavicích, jdu to umýt ručně))) rychle se umyjí

Zajímavé:
Jak chci nůžky fiskars.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *