Co lze v zemi vyrobit ze starých hrnců, varné konvice a dalších nepotřebných věcí?.

0

Co lze v zemi vyrobit ze starých hrnců, varné konvice a dalších nepotřebných věcí?

Nevyhazujte staré hrnce: 9 efektivních způsobů, jak je využít doma i na venkově

Náš výběr obsahuje devět nápadů, jak s užitkem a fantazií recyklovat nepotřebné nádobí. Vyrobit květináč nebo zahradní sochu, přilákat červíky do kompostu nebo vyrobit lampu – to vše zvládne i začínající laik. Čtěte, inspirujte se a tvořte!

Za prvé, nejjednodušší, ale nejúčinnější možností je proměnit pánev v originál květináč. Stačí jej ozdobit barvou nebo samolepicí fólií a vyvrtat otvory ve spodní části.

Za druhé, z vícebarevných víček na nádobí můžete udělat něco neobvyklého dekorativní plot mezi záhony u dače. Vypadá působivě! Víka poslouží i jako kolečka pro miniaturní zahradní vozík s květinami.

Za třetí, velká smaltovaná pánev nebo umyvadlo se promění v originál umyvadlo na chatě, pokud vložíte vodovodní kohoutek. Nalakujte „dřez“ tak, aby ladil s interiérem – dopadne ještě lépe než z obchodu!

Za čtvrté, rozbité staré nádobí bude vynikající „návnada“ na žížaly do kompostu nebo zahradních záhonů. Nasypte tam zbytky jídla a červi se vlezou sami.

Za páté, nerezová pánev se změní v módu příslušenství se zajímavým světelným vzorem, pokud do něj vyvrtáte otvory a vložíte žárovku.

Za šesté, pokud chcete, můžete to dokonce udělat židle – stačí přivařit kovové nohy ke dnu velké pánve. Neobvyklé a moderní!

Za sedmé se pokličky z hrnců stanou základem pro vintage nástěnné hodiny. Vše, co musíte udělat, je přidat ciferník a ručičky.

Zajímavé:
Jak pěstovat lumbago ze semen?.

Za osmé, s pomocí nepotřebného nádobí je snadné vyrobit něco, co je dnes populární alpská skluzavka na letní chatě. Jednoduché a efektivní!

Konečně deváté zdobené nádobí samy se stanou jasnými dekorativními prvky zahrady, pokud je umístíte na květinové záhony, ploty a stromy. Zde je „nový život“ pro staré věci!

Jak vidíte, nepotřebné nádobí se dá vždy dobře využít. Takže než to vyhodíte, myslete na to!

Také doporučujeme:

  • Nevyhazujte zbytky tapety: 11 způsobů, jak ji využít v kuchyni i doma
  • Plastové nádoby nevyhazujte: 8 způsobů, jak je využít doma i v kuchyni
  • Nevyhazujte kartonové krabice: 10 užitečných způsobů, jak je využít doma i v běžném životě
  • Nevyhazujte staré závěsy: 9 efektivních způsobů, jak je využít doma i v kuchyni
  • Sklenice nevyhazujte: 8 efektivních způsobů, jak je využít doma i v kuchyni
  • Nevyhazujte staré utěrky: 10 účinných způsobů, jak je využít doma i v kuchyni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *