Jak probíhá vaše sebeizolace? očekávání a realita.

0

Jak probíhá vaše sebeizolace? očekávání a realita

Očekávání a realita: zvládly ženy během karantény vše, co chtěly?

Naše fejetonistka Daria Korolková je v izolaci. Ptala se svých přátel a známých, kdo co od sebeizolace očekává a co z toho vzešlo.

Než zjistíte, zda naše hrdinky dosáhly svých cílů, podívejte se do galerie, ve které se Galustyan, Loboda a další hvězdy během sebeizolace změnily k nepoznání!

Chtěl jsem se naučit dělat kliky

Daria (39), pracující na dálku, v izolaci od 7. března

Zpočátku to bylo velmi dobré: můj pracovní den začíná v 10:00 a budík jsem si nastavil na 8:55. V normálních časech mi cesta do kanceláře trvala asi hodinu, takže jsem byl velmi rád, že jsem měl možnost se hodně vyspat.

O týden později jsem si uvědomil, že se sám probouzím v 8:00. a rozhodl jsem se, že se vyplatí využít čas před začátkem pracovního dne ke sportování.

Strečink, prkno a pak mi jedna kamarádka napsala – myslete, když budete dělat 1 + 1 kliky každý den, tak za rok uděláte klidně 52 kliků. Samozřejmě se mi moc nelíbila myšlenka sedět rok v izolaci, ale zkusil jsem udělat kliky. A další den – 1krát více. Tím to skončilo.

Upřímně se dívám na studijní podložku v rohu. Třikrát jsem zvedl činky, abych je přesunul do jiného rohu. Protože mě moc nebaví sport.

Zajímavé:
Co je to za svinstvo na listech melounu? jak se s tím vypořádat?.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *