Jaké osvědčené odrůdy rajčat, okurek a sladké papriky poskytnou dobrou sklizeň v polykarbonátovém skleníku na území Khabarovsk?.

0

Jaké osvědčené odrůdy rajčat, okurek a sladké papriky poskytnou dobrou sklizeň v polykarbonátovém skleníku na území Khabarovsk?

Jaké osvědčené odrůdy rajčat, okurek a sladké papriky poskytnou dobrou sklizeň v polykarbonátovém skleníku na území Khabarovsk?

Dobré odpoledne všichni! Řekněte mi prosím, které osvědčené odrůdy rajčat, okurek a papriky dají dobrou úrodu v polykarbonátovém skleníku? Chabarovská oblast. Na podzim, když skleník zakládali, sousedé říkali, že je třeba vybrat odrůdy, aby nezůstaly bez úrody. Kteří?

To může být užitečné:

  • Jak a kde najít spolehlivé informace o odrůdě
  • Prosím, pomozte mi identifikovat odrůdy weigela a spirea
  • Je polovina začátku a poloviny sezóny to samé?

Máte dotaz na zahradu? Zeptejte se našich odborníků a zkušených zahradníků.
Zeptejte se
1 komentářů děkuji za otázku přidat k oblíbeným 4752 zobrazení
Sdílet odkaz
Kopírovat odkaz
Autor otázky:
9 PROSINEC 2017, 02: 57
Poděkovat! Poděkoval jsi 73
Všechny odpovědi a komentáře (1)
9 PROSINEC 2017, 09: 53

Zdá se mi, že vaši sousedé mají pravdu, abyste získali dobrou úrodu, musíte si vybrat správnou odrůdu. Na webu jsou články s tipy, na co byste si měli dát pozor, podívejte se prosím:
Jak vybrat vhodné odrůdy rajčat pro sazenice
Jak si vybrat odrůdy okurek pro skleníky
Jak si vybrat odrůdy sladké papriky

Zanechte prosím komentář

Přidejte komentář k příspěvku

panytany 30. října 2017, 12:12

Vždy mě zajímaly salátové odrůdy plodin, jako je okurka a rajčata. Na přípravu mám výborné druhy salátů, ale soused říká, že se hodí jen na salát, že se mají jíst čerstvé. Sám jsem se rozhodl, ale jak.

Zajímavé:
Listy paprik a rajčat byly pokryty jakýmsi bílým povlakem. Co se stalo?.

Marina_Andreeva 7. června 2019, 10:29 do klubu „Sklízejte ovocnou zahradu s Poisk Agroholding“

Jak a kde najít spolehlivé informace o odrůdě Jak a kde najít spolehlivé informace o odrůděJak a kde najít spolehlivé informace o odrůdě

Vyznáte se v situaci: koupili jste sazenici ovoce nebo bobulí na trhu a na etiketě byl ručně napsán pouze název odrůdy? Prodejce, který samozřejmě všechno ví, jen ne vždy a ne každému rozdá cenné informace, byl úspěšný.

Amurchanka2017 5. prosince 2017, 01:15

Chabarovská oblast. Pomozte nám vybrat mrazuvzdorné, nenáročné, chutné ovocné odrůdy pro naše klima. Chci si objednat sazenice jabloní, hrušek, třešní, zimolezu. Přes internet. Na místě je obrovská hrušeň. Sklidili z něj 10 hrušek. S.

user_353 24. září 2015, 12:27

Přenášejí se odrůdové vlastnosti brambor a jahod zasetím semen?

Prodávají semena některých odrůd jahod a brambor, ale přenášejí se tímto způsobem odrůdové vlastnosti? Koneckonců, tyto plodiny se množí vegetativně. S pozdravem Lyubov Orlova

MaxNokia 26. října 2015, 17:37

Prosím, pomozte mi identifikovat odrůdy weigela a spirea Prosím, pomozte mi identifikovat odrůdy weigela a spireaProsím, pomozte mi identifikovat odrůdy weigela a spirea

Otázka od našeho předplatitele: Dobrý den! Prosím, pomozte mi identifikovat odrůdy weigela a spirea. Zasadil jsem je letos na jaře. Kvetly v polovině srpna a do října.

google_116402265501703571833 19. dubna 2022, 01:41
Jak mohu zjistit, která semena jsou ve státním rejstříku společnosti Monsanto?

Prohlédněte si všechny materiály o odrůdách: Vidět vše

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *